You are here
Pseudo zdrowe jedzenie Aktualności dotyczące potraw 

Pseudo zdrowe jedzenie

food-1171568
Od kilku lat na całym świecie panuje moda na „zdrowe” odżywianie się, niezależnie jakim kosztem. Producenci jedzenia, jak i właściciele sklepów to wykorzystują, i zarabiają olbrzymie pieniądze na osobach, które ślepo podążają za aktualnie panującą modą. Wiele sklepów ze zdrową żywnością, oraz całe działy w supermarketach poświęcone zdrowej żywności to tak naprawdę oszustwa, które mają sprytnie od klienta wyłudzić kilkukrotnie więcej pieniędzy za ten sam produkt. W tym artykule przeczytacie o pseudo zdrowym jedzeniu.

Pseudo zdrowe jedzenie – co to jest?

Są to produkty, które przez wielu uważane są za zdrowe, a tak naprawdę nie są. Do tego zaliczamy także zwykłe, codzienne przekąski które reklamowane są jako zdrowe, ponieważ nie zawierają jednego składnika (najczęściej glutenu, którego brak w produktach też jest chwilową modą). Jeśli chcemy naprawdę jeść zdrowo, to powinniśmy jeść owoce, warzywa i inne produkty bez konserwantów, a nie to co jest oferowane w działach „zdrowe jedzenie” w wielu sklepach.

Zarabianie na osobach, które ślepo podążają za modą

Moda na zdrowe jedzenie zaczęła się prawdopodobnie w Ameryce – tam można znaleźć „zdrowe” jedzenie kilkukrotnie drożej od zwykłego w sklepach, pomimo takiego samego składu jak zwykłe przekąski nazywane jest zdrowym, i co najlepsze – ludzie kupują je w masowych ilościach. Ta głupia moda i boom na „zdrowie” przeniosła się także do nas, do Polski i zbiera swoje żniwa, czyli pieniądze niczego nieświadomych ludzi.

Co tak naprawdę jest zdrowe

Owoce, warzywa i produkty bez żadnych sztucznych składników, czyli to co wymieniłem już wcześniej. Nie musimy jeść żadnych specjalnych potraw, czy przyrządzać dań w odpowiedni sposób. Wystarczy jeść to, co jest stuprocentowo zdrowe, i z umiarem i nie będziemy musieli się martwić o to, czy jemy zdrowo czy nie. Często takie przejmowanie się swoją dietą, która w wielu przypadkach jest odpowiednia prowadzi do większych wydatków i niepotrzebnych nerwów, z którymi bardzo ciężko sobie poradzić, szczególnie w przypadku osób bardzo łatwo podatnych na manipulację.

Related posts

 • Dalb

  Ah te mody na jedzenie

  • Złośka

   Nic nie zrobisz ;/

 • Kamila

  Wiedziałem Dziękuję

 • Alina

  Innymisłowy 70% produktów na półce bio.

filmy online lucyfer online lucyfer sezon 5 online pl filmovo gq lucyfer sezon 5 odcinek 1 wszystko co lśni serial online nos4a2 online pl